Komory chłodnicze w systemie wózkowym na zwłoki

Komora chłodnicza w systemie wózkowym, Gmina Żurawica - parafia Wyszatyce

Rok realizacji: 2006

Komora chłodnicza na 2 ciała w trumnach, w systemie wózkowym standardowa wyposażona w 1 wózek dwupoziomowy uniwersalny. Chłodnia do przechowywania zwłok.

 
Komora chłodnicza w systemie wózkowym, Zakład Pogrzebowy, Radziejów

Rok realizacji: 2006

Komora chłodnicza w systemie wózkowym, bezpodłogowa przeznaczona do przechowywania 4 ciał na tacach lub w trumnach wyposażona w zestaw 3 wózków, 1 uniwersalny oraz w komplet wózków współpracujących ze sobą (niski + wysoki).

 
Komora chłodnicza w systemie wózkowym, P. W. "KOMUNALNIK" , Biała Podlaska

Rok realizacji: 2004

Komora chłodnicza na 3 ciała w trumnach i na tacach w systemie wózkowo - regałowym. Komora jednodrzwiowa z monoblokiem chłodniczym ściennym. Komora w wykonaniu standardowym.

 
Komora chłodnicza w systemie wózkowym, Dom pogrzebowy, Gościno

Rok realizacji: 2006

Komora chłodnicza na 3 ciała w trumnach i na tacach w systemie mieszanym / wózek na 2 ciała + regał na 1 ciało. Komora w wykonaniu standardowym z monoblokiem chłodniczym ściennym. Wraz z komorą dostarczono zestaw do mycia i ubierania ciała.

 
Komora chłodnicza w systemie wózkowym, Firma Pogrzebowa "DUDCZAK", Sieradz

Rok realizacji: 2004

Komora chłodnicza dwudrzwiowa, bezpodłogowa z monoblokiem chłodniczym ściennym. Przeznaczona do przechowywania 4 ciał w trumnach lub na tacach. Wyposażenie użytkowe stanowią dwa dwupoziomowe wózki uniwersalne. Komora w wykonaniu standardowym.

 
Komora w systemie wózkowym, Parafia Rzymsko-Katolicka, Pasłęk

Rok realizacji: 2004

Komora chłodnicza, dwudrzwiowa bezpodłogowa z monoblokiem sufitowym przeznaczona na ciała w trumnach. Wyposażenie użytkowe komory stanowią dwa komplety wózków (wysoki + niski) wysuwanych niezależnie do komory. Komora w wykonaniu standardowym.

 
Komora chłodnicza w systemie wózkowym, Urząd Gminy, Brzeszcz

Rok realizacji: 2006

Komora chłodnicza na 4 ciała w trumnach, wykonanie standardowe. Komora bezpodłogowa w systemie 4 wózków ( 2 niskie + 2 wysokie) z monoblokiem chłodniczym sufitowym.

 
Komora chłodnicza w systemie wózkowym, Zakład Gospodarki Komunalnej, Gryfice

Rok realizacji: 2004

Komora chłodnicza na 4 ciała w trumnach w systemie dwóch wózków uniwersalnych wjeżdżających do komory. Komora dwudrzwiowa z monoblokiem ściennym w całości wykonana z materiałów nierdzewnych - kwasoodpornych.