Wózki oraz systemy transportu zwłok

Wózek do transportu w terenie

Wózek do transportu w terenie przeznaczony jest do przewozu ciała w trumnie lub na tacy po nierównym terenie (drogi między szpitalne, cmentarz). Wyposażony jest w dwie pary dużych kół skrętnych, całość wykonana jest z materiałów nierdzewnych - kwasoodpornych.

 
Wózek niski

Wózek wysoki przeznaczony jest do magazynowania ciał w komorach systemu wózkowego. Całość konstrukcji wykonana jest z materiałów nierdzewnych - kwasoodpornych oraz wyposażona w cztery obrotowe kółka jezdne. Wózek współpracuje z wózkiem wysokim ustawiając się pod nim.

 
Wózek śrubowy

Wózek śrubowy przeznaczony jest do transportu oraz częściowego załadunku komór chłodniczych (obsługuje niższe poziomy regału). Wózek w całości wykonany z materiałów nierdzewnych - kwasoodpornych, wyposażony w cztery obrotowe kółka jezdne . Opcjonalnie wózek może posiadać pokrywę na ciało.

 
Wózek nożycowy

Wózek nożycowy wykonany jest w postaci składanej konstrukcji wyposażonej w cztery obrotowe kółka jezdne. Budowa wózka pozwala na łatwe i szybkie złożenie i rozłożenie wózka np na czas transportu lub przechowywania. Wózek może być stosowany jako przenośny katafalk do ekspozycji.

 
Zestaw do mycia i transportu

W skład zestawu wchodzą: wózek wyposażony w cztery obrotowe kółka z blokadą ruchu, taca na ciało oraz lej ociekowy. Zestaw przeznaczony jest do toalety pośmiertnej ciał oraz do transportu w pomieszczeniach zakładu. Dodatkowo zestaw może być wyposażony w pokrywę na tacę (w celu zakrycia ciała). Całość zestawu wykonana jest z materiałów nierdzewnych - kwasoodpornych.

 
Hydrauliczny wózek podnośnikowy - załadunku bocznego

Hydrauliczny wózek podnośnikowy w całości wykonany z materiałów nierdzewnych - kwasoodpornych wyposażony w system prowadnic kompatybilnych z regałami w komorze. Wózek przeznaczony do bocznego załadunku i wyładunku ciał z komory lub regału. Układ hydrauliczny napędzany pompą ręczną lub nożną.

 
Wózek wysoki

Wózek wysoki przeznaczony jest do magazynowania ciał w komorach systemu wózkowego. Całość konstrukcji wykonana jest z materiałów nierdzewnych - kwasoodpornych oraz wyposażona w cztery obrotowe kółka jezdne. Wózek współpracuje z wózkiem niskim ustawiając się nad nim.

 
Wózek uniwersalny

Wózek uniwersalny przeznaczony jest do transportu oraz magazynowania ciał w komorach systemu wózkowego. Wózek ma kształt litery C, dwa ramiona pozwalają na umieszczenie na nim dwóch trumien lub tac. Cała konstrukcja wykonana jest z materiałów nierdzewnych - kwasoodpornych oraz posiada cztery obrotowe kółka.

 
Hydrauliczny wózek podnośnikowy - załadunku czołowego

Hydrauliczny wózek podnośnikowy w całości wykonany z materiałów nierdzewnych - kwasoodpornych wyposażony w system prowadnic kompatybilnych z regałami w komorze. Wózek przeznaczony do czołowego załadunku i wyładunku ciał z komory lub regału. Układ hydrauliczny napędzany pompą ręczną lub nożną.