Komory chłodnicze na zwłoki.

Komory chłodnicze i mroźnicze w systemie regałowym na ciała.

Komory wykonane w regałowym systemie załadunku/wyładunku ciał charakteryzują się łatwością oraz wysokim bezpieczeństwa użytkowania i obsługi.

Ciało umieszczone na tacy lub w trumnie na ramopalecie wsuwane jest do komory na wewnętrzny regał, wyposażony w wielorolkowe prowadnice.

System prowadnic gwarantuje kompatybilność i współpracę z wózkami hydraulicznym lub innym wózkiem załadunkowym. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwa jest efektywna obsługa komory nawet przez 1 osobę.

Komory chłodnicze i mroźnicze w systemie wózkowym do przechowywania ciał.

Komory wykonane w wózkowym systemie załadunku/wyładunku cechuje wykorzystanie wózków służących zarówno jako jednostki magazynujące jak i transportowe.

Ciało umieszczone na tacy lub w trumnie wjeżdża do komory na specjalnym wózku, który dodatkowo może być wykorzystany dla transportu ciała wewnątrz pomieszczeń.

Komory chłodnicze i mroźnicze w systemie bocznego załadunku oraz komory nietypowe.

Komory chłodnicze oraz mroźnicze wykonane w systemie bocznego załadunku przeznaczone do przechowywanie ciał na tacach oraz w trumnach charakteryzuje boczne ułożenie ciała wewnątrz komory. Takie rozwiązanie optymalnie sprawdza się w pomieszczeniach o małej powierzchni użytkowej.

W tym dziale znajdują się również rozwiązania nietypowe takie jak: komory o niestandardowych wymiarach, katafalki chłodnicze itp.