Stoły sekcyjne oraz balsamacyjne.

Stoły sekcyjne

Stoły sekcyjne wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej kwasoodpornej przeznaczone do wykonywania sekcji zwłok, pobierania próbek oraz zabiegów tanatopraksji.

Stoły do sekcji posiadają blaty robocze zaopatrzone w zestaw podkładów perforowanych pod ciało o różnej szerokości i profilu oraz misę zlewową. Stoły są standardowo wyposażone w przyłącza zimnej i ciepłej wody, baterię lekarską – łokciową umieszczoną przy zlewie, baterię z regulowanym natryskiem na giętkim wężu, przyłącza kanalizacyjne oraz nadstawkę na organy lub narzędzia.

Dodatkowo stoły mogą posiadać: młynek koloidalny do uwadniania odpadów, komplet przyłączy i gniazd elektrycznych, regulację wysokości, hydroaspirator, zraszacze blatu roboczego. oraz udogodnienia zaproponowane przez Zamawiającego. W ofercie także stoły do sekcji zwierząt.

 

Stoły do toalety pośmiertnej oraz balsamacyjne.

Stoły do toalety pośmiertnej wykonane są w całości z wysokogatunkowej stali nierdzewnej kwasoodpornej i przeznaczone są głównie do zabiegów toalety i kosmetyki pośmiertnej. Stoły tego typu posiadają blat roboczy i opcjonalnie prostą misę zlewową.

Wyposażenie tego typu stołów stanowią kompletne przyłącza wod- kan., baterią łokciowa stoją na zimną – ciepła wodę oraz baterią z natryskiem na giętkim wężu do pracy w obrysie blatu roboczego.

Zamawiając stół do sekcji zwłok można także zaopatrzyć się w przejezdne stoliki na przyrządy do toalety pośmiertnej.