Stoły sekcyjne, stoły do autopsji

Stół sekcyjny - Zakład Pogrzebowy, Płońsk

Rok realizacji: 2010

Stół sekcyjny wyposażony w podkłady pod ciało, baterię łokciową na zimną / ciepłą wodę, natrysk przestrzeni roboczej blatu z giętkim wężem na zimną/ciepłą wodę. Dodatkowo stół posiada wentylację blatu roboczego, młynek koloidalny do uwadniana odpadów i przyłącza do elektronarzędzi sekcyjnych.

 
Stół sekcyjny - VEDIUS Marek Górka, Zgorzelec

Rok realizacji: 2009

Stół sekcyjno - myjący wyposażony w podkłady pod ciało , baterię łokciową na zimną / ciepłą wodę , natrysk przestrzeni roboczej blatu z giętkim wężem na zimną/ciepłą wodę oraz przyłącze 230 V do elektronarzędzi.

 
Stół sekcyjny - Uniwersytet Jagielloński, Kraków

Rok realizacji: 2009

Trzy nowoczesne stoły sekcyjne wyposażone na specjalne zamówienie. Stoły posiadają standardowe przyłącza wodno – kanalizacyjne oraz baterię łokciową i natryski na zimną i ciepłą wodę. Dodatkowo stoły posiadają młynki koloidalne do uwadniania odpadów, wentylację przestrzeni roboczej.

 
Stół sekcyjny - Akademia Medyczna, Wrocław

Rok realizacji: 2008

Cztery nowoczesne stoły sekcyjne wyposażone na specjalne zamówienie. Stoły posiadają standardowe przyłącza wodno – kanalizacyjne oraz baterię łokciową i natryski na zimną i ciepłą wodę. Dodatkowo stoły posiadają młynki koloidalne do uwadniania odpadów, wentylację przestrzeni roboczej.

 
Stół sekcyjny - Półtusk

Rok realizacji: 2010

Prosty stół do toalety pośmiertnej wyposażony w komplet przyłączy wod-kan., baterię łokciową zlewu, baterię prysznicową z giętkim wężem do pracy przy blacie roboczym oraz zagłówek.

 
Stół sekcyjny - ARMAR Zakład Pogrzebowy, Białogard

Rok realizacji: 2009

Stół sekcyjny wykonany na specjalne zamówienie . Wyposażenie stołu stanowią : bateria łokciowa – medyczna na zimną /ciepłą wodę misy zlewowej, bateria natryskowa z wężem na zimną /ciepłą wodę, system zraszaczy blatu roboczego, młynek koloidalny do mielenia odpadów organicznych,

 
Stół sekcyjny - Zakład Gospodarki Komunalnej, Toruń

Rok realizacji: 2009

Stół sekcyjny wyposażony w podkłady pod ciało, baterię łokciową na zimną / ciepłą wodę, natrysk przestrzeni roboczej blatu z giętkim wężem na zimną/ciepłą wodę oraz nadstawkę na narzędzia lub organy. Dodatkowo stół posiada regulację hydrauliczną podnoszenia blatu roboczego i przyłącza do elektronarzędzi sekcyjnych.

 
Stół sekcyjny - Farma Miejska, Świdnica

Rok realizacji: 2008

Stół sekcyjny wyposażony w podkłady pod ciało, baterię łokciową na zimną / ciepłą wodę, natrysk przestrzeni roboczej blatu z giętkim wężem na zimną/ciepłą wodę oraz nadstawkę na narzędzia lub organy. Dodatkowo stół posiada długi wąż do mycia posadzki w obrębie stołu.

 
Stół sekcyjny - PROS – MED, Kraków

Rok realizacji: 2009

Wyposażenie sali sekcyjnej w postaci dwóch stołów sekcyjnych posiadających kompletne przyłącza wod – kan., przyłącza elektryczne , młynek koloidalny do uwadniania odpadów organicznych , nadstawki na narzędzia , podkłady pod ciało oraz nadstawki na narzędzia lub organy. Stół do autopsji.

 
Stół sekcyjny - Zakład Pogrzebowy Kartuzy

Rok realizacji: 2009

Stół sekcyjno-myjący wyposażony w podkłady pod ciało , baterię łokciową na zimną / ciepłą wodę , natrysk przestrzeni roboczej blatu z giętkim wężem na zimną/ciepłą wodę oraz nadstawkę na narzędzia lub organy. Stół do sekcji zwłok.

 
Stół sekcyjny - Zakład Pogrzebowy, Wałbrzych

Rok realizacji: 2008

Stół sekcyjny wyposażony w baterię łokciową na zimną / ciepłą wodę, natrysk przestrzeni roboczej blatu z giętkim wężem na zimną/ciepłą wodę. Dodatkowo stół posiada przyłącza do elektronarzędzi sekcyjnych.

 
Stól sekcyjny - Zakład Pogrzebowy Jasek Gliwice

Rok realizacji: 2007

Dwa stoły sekcyjne proste, całość z materiałów KO. Wyposażone w: przyłącza wod-kan, blat roboczy ze zlewem, baterie łokciową, nadstawkę na narzędzia oraz przyłącza elektryczne dla elektronarzędzi.

 
pierwszapoprzednia 1 2 następna ostatnia

Strona 1 z 2